КІЛІЙСЬКИЙ ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ РОЗПОЧИНАЄ ВИЇЗНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ В КІЛІЙСЬКІЙ, ВИЛКІВСЬКІЙ ТА СУВОРІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ!

Дата: 02.09.2022 08:53

Фото без опису

Внаслідок повномасштабного російського військового вторгнення в Україну 24 лютого 2022 медична система зазнала руйнівного впливу, що створило значні бар’єри для надання медичних послуг населенню.

Волонтерський рух   Volunteer Movement спільно з Unicef Ukraine запускає проєкт Мобільних телемедичних бригад в Кілійській, Вилківській та Суворівській територіальних громадах, в якому візьмуть участь лікарі КНП «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» КМР!

Мобільна телемедична бригада — це зручний та оперативний спосіб отримати медичну допомогу. Мобільна бригада складається з 2 лікарів (сімейного лікаря та/або вузького спеціаліста) та медичних сестер.

Наші лікарі нададуть кваліфіковані медичні консультації для населення у віддалених громадах, місцях перебування громадян.

Про місце та дати виїзду мобільної бригади будемо що п’ятниці повідомляти окремо!

Джерело: офіційна сторінка в соціальній мережі фейсбук Кілійського центру сімейної медицини

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису