Дата: 25.10.2022 21:48

Фото без опису

району Одеської області», у зв’язку з загибеллю військовослужбовця Владиченка Сергія Павловича , який загинув 01 жовтня 2022 в наслідок вибуху під час ворожого артилерійського обстрілу на території Херсонської області та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовця, 26 жовтня 2022 року оголошено Днем жалоби на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.
     На знак скорботи за загиблим у День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.
     Рекомендовано органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів.

Фото без опису