Отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі

Дата: 14.11.2022 16:47

Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав), є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Інформація з Державного реєстру прав про зареєстровані речові права містить актуальні на дату та час її надання відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно, їх обтяження, наявні в Державному реєстрі прав, а також відповідні відомості з його невід’ємної архівної складової частини або відомості про відсутність зареєстрованих речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень.

За бажанням особи інформація з Державного реєстру прав може додатково містити відомості про набуття, зміну і припинення речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, а також про внесені зміни до відповідних записів Державного реєстру прав та його невід’ємної архівної складової частини у хронологічному порядку.

Здійснити пошук відомостей в Державному реєстрі прав щодо зареєстрованих речових прав на нерухоме майно, а також про власників об’єктів нерухомого майна можливо за одним або декількома наведених нижче ідентифікаторами 👇:

щодо нерухомого майна:

- реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна;

- кадастровий номер земельної ділянки;

- адреса закінченого будівництвом об’єкта;

щодо суб’єкта речового права, обтяження - фізичної особи:

- прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові;

- номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

- номер та за наявності серія документа, що посвідчує таку особу;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

щодо суб’єкта речового права, обтяження - юридичної особи:

- повне найменування юридичної особи;

- ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ.

Наразі для отримання інформації з Державного реєстру прав у паперовій формі особа, яка бажає отримати таку інформацію, звертається до будь-якого надавача інформації з Державного реєстру прав, зокрема до державного реєстратора прав на нерухоме майно, адміністратора центру надання адміністративних послуг або до нотаріуса.

З метою забезпечення захисту речових прав, економічних інтересів громадян та інвесторів, зменшення ризиків незаконного заволодіння нерухомим майном державним підприємством «Національні інформаційні системи» реалізовано сервіс смс-інформування про проведення реєстраційних дій стосовно будь-якого окремого індивідуально визначеного об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі прав.

Сервісна послуга з інформування можлива за бажанням фізичної або юридичної особи на платній основі на підставі укладених договорів.

Маючи реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна, що було зареєстровано починаючи з 2013 року, можна поставити контроль на внесення будь-яких реєстраційних дій.

Відділ державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно та їх обтяжень та державної

реєстрації юридичних осіб та фізичних

осіб – підприємців виконавчого комітету