Співчуття рідним та близьким Героя. Нехай Господь допоможе Вам перенести цю важку біль втрати. Вічна шана і пам’ять захиснику України!

Дата: 23.06.2023 17:39

Фото без опису

Знову біль і сум! На фронті загинув ще один наш воїн, захисник України, мешканець села Фурманівка Кілійської міської територіальної громади, командир бойової машини - командир відділення солдат КОВАЛЬ Вадим Іванович, 25.11.1983 року народження.

Він віддав своє життя за волю та мир на рідній українській землі, віддав своє життя за кожного з нас. Важко підібрати слова, щоб описати біль від тяжкої втрати. Гірко і боляче, що сьогодні наші завзяті та молоди соколи – кращі з кращих віддають своє життя заради того, щоб ми мали мирне майбутнє.