Координати та контактні дані:

Юридична адреса:

вул. Миру, 60 А, м. Кілія, Одеська обл., 68300, тел/факс (04843) 4-29-78,

вул. Нахімова, 13, м. Вилкове, Одеська обл., тел/факс (04843) 3-13-99.

Контактні телефони:

директор Сіраш Марина Борисівна - (04843) 4-29-78,

заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  Соколинська Світлана Сергіївна – (04643) 4-38-64,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дерліх Ліна Леонідівна  – (04843) 4-10-31,

начальник відділу сприяння зайнятості Думанська Людмила Петрівна - (04843) 3-13-99 (м. Вилкове).

Режим роботи:

з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00,

п’ятниця – з 8.00 до 15.45.

Інформацію про роботу обласної служби зайнятості можна знайти на веб-сайті Одеського обласного центру зайнятості за електронною адресою: http://ode.dcz.gov.ua

Крім того, Одеським обласним центром зайнятості створено сторінки у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/odessairabota/  та на каналі ютуб "Рынок труда Одесса"

Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості надає послуги із працевлаштування, передбачені законодавством України.

Звернувшись до нас, ви отримаєте допомогу з питань:

- наявних вакансій,

- пошуку работи,

- реєстрації,

- профорієнтації,

- складання резюме,

- професійного навчання,

- тимчасової зайнятості,

- отримання ваучера на навчання,

- започаткування власної справи,

- підтвердження неформального навчання.

Реєстрація через портал державних послуг "Дія".

Послуги служби зайнятості - безоплатні і надаються незалежно від реєстрації місця проживання.

У ФОКУСІ УВАГИ - ШЕВЧЕНКОВЕ

З метою наближення послуг державної служби зайнятості до мешканців Кілійської міської териториальної  громади  було здійснено  виїзний захід у село Шевченкове, де фахівці віддділу взаємодії з роботодавцями Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ Ліна Дерліх та Наталя Кістол зустрілися з керівництвом села  та сільськогосподарських підприємств.

13:15:13 13.10.2021

ВИЇЗНИЙ ЗАХІД – КРОК НАЗУСТРІЧ МЕШКАНЦЯМ ТГ

Наприкінці вересня фахівці віддділу взаємодії з роботодавцями Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ Ліна Дерліх та Наталя Кістол  провели робочі зустрічі з керівниками підприємств та фізіичними особами – підприємцями с. Дмитрівка, яке входить до складу Кілійської об'єднаної територіальної громади.

10:37:37 13.10.2021

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЛЕГАЛЬНОЇ ПРАЦІ

Конституцією України визначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням гарантований соціальний захист громадян за рахунок страхових внесків (з 01.01.2011 - єдиного соціального внеску).

13:34:28 15.09.2021