Протидія домашньому насильству

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує:

Як протидіяти домашньому насильству?

Проблема насильства в сім’ї, на жаль, була і залишається в Україні актуальною. Більше 50% населення країни потерпали від домашнього насильства впродовж свого життя. Причому 30% зазнавали насильства у дитячому віці.

14:27:15 09.12.2020

Відділ соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров'яза йнятості повідомяє:

На виконання міської цільової Програми надання соціальних послуг з питань сім'ї, дітей та молоді, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми на 2019-2020 роки,  з метою привернення уваги громадян до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей та жінок, відділом соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров'я виконавчого комітету Кілійської міської ради 03.12.2020 року  в приміщенні Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася зустріч  з безробітними громадянами.

10:56:41 04.12.2020

Що потрібно знати про булінг? Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує.

В наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим та масовим явищем: в багатьох країнах світу серед підлітків продовжують набувати поширення прояви жорстокості, агресії та психологічного тиску.

13:49:06 01.10.2020