Одеська область, Кілійський район

Протидія домашньому насильству

Служба у справах дітей інформує:

18 Вересня, 2020 р., 11:16
Cпантеличене швидким розповcюдженням СНІДу людство змушене реанімувати одвічні життєві принципи, замислитися над сенсом життя. Саме це явище перевіряє нас на стійкість, людяність, виваженість та мудрість. І ще на відповідальність щодо власного життя та життя тих, хто поруч, хто прийде після нас.
04 Вересня, 2020 р., 10:17
З чим найперше у вас асоціюється термін «насильство»? Напевно для усіх без винятку із фізичною шкодою. Зазначимо, що сприймання насильства винятково як завдання фізичних ушкоджень  є не правильним. Психологічне насильство, на відміну від фізичного, сексуального чи економічного набагато важче ідентифікувати.
28 Серпня, 2020 р., 14:58
А що таке гендерна рівність у сім’ї? Вільною  від  насильства  є  партнерська  сім’я, в якій немає чітко визначеного голови, і в різних сферах в залежності від обставин і компетентності  лідером  може  бути  або чоловік, або жінка.
29 Липня, 2020 р., 15:06
На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.
23 Червня, 2020 р., 15:03
Конституція України проголошує, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Вчинення по відношенню до людини злочину є грубим порушенням його прав і свобод.
04 Червня, 2020 р., 15:01
Гендерна рівність є основою демократичного суспільства, яке прагне до соціальної справедливості та поваги до прав людини. Але, на жаль, в силу тих чи інших причин, жінки зазнають дискримінації практично в усіх сферах життєдіяльності.
24 Квітня, 2020 р., 14:59
«Напруга  зростатиме, адже ізоляція під час карантину схожа до клітки, в якій сім’ї мають перебувати цілими днями – пояснюють психологи.
31 Березня, 2020 р., 14:55
Мій дім – моя фортеця. Так кажуть, коли вважають власну домівку найбезпечнішим місцем на планеті, місцем, де можна уникнути несправедливості та кривди. Але що робити, якщо власний дім є пасткою і загрозою для життя? Чи загрожує карантин нашим сім’ям і як уникнути конфліктів при обмеженні особистого простору через короновірус?