Оголошення

Повідомлення адресату та заінтересованих осіб про початок адміністративного провадження

Служба у справах дітей Кілійської міської ради (місце знаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Миру, 57) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження, про їхнє право на участь в адміністративному провадженні:

09:40:32 10.07.2024

15:09:27 09.07.2024

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

15:24:18 08.07.2024

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

14:18:52 03.07.2024

14:44:00 26.06.2024

Повідомлення адресату та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження

11:20:47 26.06.2024

Керуючись п.11 ч.1 ст. 37, ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про адміністративну процедуру», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 року № 690,

16:07:17 21.06.2024

10:44:56 19.06.2024

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Кілійської міської ради (місце знаходження: м. Кілія, вул. Миру, 44 Ізмаїльського району Одеської області) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження та про їхні права на участь в адміністративному провадженні за протоколами про адміністративне правопорушення: Серія ВАД № 104050 від 10.06.2024, Серія ВАД № 104063 від 11.06.2024 складеними інспектором ЮП ВП Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області капітаном поліції Дімовою В.Л. відносно Сатирова Ф.М.

09:02:04 19.06.2024