Оголошення

Повідомлення адресату та заінтересованих осіб про початок адміністративного провадження

Відповідно до ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 04.03.2024 року прийнято до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі №420/28244/23 за позовною заявою Сапегіна Ігоря Юрійовича до Кілійської міської ради про визнання аналізу регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2022рік» таким, що порушує норми українського законодавства. А також визнати протиправним та скасувати дію регуляторного акту  рішення Кілійської міської ради від 23.06.2023 року №541-VIII-9  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області на 2022 рік.

14:12:53 18.03.2024

Служба у справах дітей Кілійської міської ради (місце знаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Миру, 57) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження, про їхнє право на участь в адміністративному провадженні:

15:29:25 13.03.2024

15:28:39 13.03.2024

15:28:01 13.03.2024

15:27:03 13.03.2024

Служба у справах дітей Кілійської міської ради (місце знаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Миру, 57) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження та про їхнє право на участь в адміністративному провадженні:

14:51:56 13.03.2024

13:48:33 13.03.2024

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

16:46:21 06.03.2024