Одеська область, Кілійський район

Заступники міського голови

Чапраз Наталя Едуардівна

Народилася 14 травня 1986 року.

У 2009 році закінчила Одеську національну академію харчових технологій, за спеціальністю – облік і аудит та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.

З 2006 - 2015 року працювала  головним бухгалтером в територіальному центрі соціального обслуговування Кілійської РДА.

З лютого 2016 року займала посаду начальника фінансово-економічного відділу - головного бухгалтера виконавчого комітету Кілійської міської ради.

На посаді першого заступника голови Кілійської міської ради з питань діяльності виконавчих органів працює з травня 2018 року.

Чернявський Вячеслав Вікторович

Народився 7 лютого 1987 року.

У 2005 році закінчив Шевченківську ЗОШ №1.

З 2005 року по 2010 рік навчався в Одеській націоналіній академіі зв'язку ім. О.С. Попова та здобув спеціальність економіста.

Після закінчення академії працював редактором газети "Співрозмовник Ізмаїла".

З 2011-2015 рік працював директором  ТОВ "Нова Бессарабія"

З 2010-2015 року був депутатом Кілійської районної ради.

З листопада 2015 року по березень 2017 року займав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради.

З серпня 2019 року та по теперішній час займає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради.

Гац Ольга Василівна

Народилася 27 липня 1980 року.

З 1986 - 1997 рік навчалась в Кілійській середній загальноосвітній школі №1.

З 1997 - 2002 ріу навчалась в Одеському державному економічному університеті, отримала повну вищу освіту за спеціальністю фінанси та кредит.

З 1999 - 2002 рік працювала бухгалтером  в ТОВ "Козеріг" .

З 2002 - 2003 рік працювала юристом в ТОВ "Козеріг".

З 2002 - 2005 рік навчалась в Міжрегіональній академії  управління персоналом, та отримала повну вищу освіту за спеціальністю юрист.

З 2003 - 2011 рік працювала в Кілійському районному управлінні юстиції на посаді заступника начальника Кілійського районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів громадянського стану.

З 2011 -2015 рік працювала на посаді начальника реєстраційної служби Кілійського районного управління юстиції Одеської області.

З 2015 - 2016 працювала на посаді завідувача сектору державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, легалізації громадянських формувань Кілійського районного управління юстиції.

З 2016 - 2018 рік займала посаду завідувача сектору - державний реєстратор  сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

З червня 2018 року займає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійського міського голови.