Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Світло» за 2018 рік

О Д Е С Ь К А    О Б Л А С Т Ь

К І Л І Й С Ь К А   М I С Ь К А   Р А Д А

31 травня 2019 року           м. Кілія                      № 531-VII/О-18

Про фінансово-господарську

діяльність комунального підприємства «Світло»

за 2018 рік

На підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 8 статті 78 Господарського кодексу України, заслухавши звіт директора комунального підприємства «Світло» (далі – КП «Світло»)    Калачова Д.В. про фінансово – господарську діяльність підприємства за 2018 рік, Кілійська міська рада відмічає,  що КП «Світло» у 2018 році реалізовано робіт і послуг  на суму  9804,7 тис. грн., в тому числі: водопостачання – 7284,3    тис. грн.; водовідведення – 1653,4 тис. грн.;  інші послуги (вивіз ЖБО, сміття, доставка води та інше) –  867,0 тис. грн.
        Оплата надійшла
за надані комунальні послуги в сумі –  9292,8   тис. грн., в тому числі: водопостачання –  5385,6     тис. грн.;  водовідведення –   2275,2 тис. грн.; інші послуги (вивіз ЖБО, сміття, доставка води та інше) – 1632,0 тис. грн.
         З
аборгованість за спожиті комунальні послуги, станом на 01.01.2019 року, становить – 899,9   тис. грн.
      Протягом  2018 року з міського бюджету на утримання цеху благоустрою було використано 6846,7 тис. грн. У т.ч. на зарплату та нарахування – 4064,8 тис. грн., на матеріали та послуги – 2781,9 тис. грн.
        Постійно ведеться планова робота по комісійному обстеженню водопостачання абонентів КП «Світло» з метою виявлення порушень правил водоспоживання, що діють та по погашенню заборгованості населення по оплаті за водопостачання.
      Враховуючи
висновки та рекомендації  постійних комісії з  питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету та фінансів, встановлення місцевих податків та зборів, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності   від 29.05.2019 р. № 18.1.5. і  з питань житлово-комунального господарства, будівництва, підприємництва, транспорту, торгівлі, зв’язку та благоустрою від29.05.2019  р.  № 15.1.3. та вищевикладене, Кілійська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт  директора КП «Світло»  Калачова Д.В. про фінансово – господарську діяльність підприємства взяти до відома (додається).

2. Директору КП «Світло» /Калачов Д.В./:

2.1 Прийняти заходи по зменшенню невиробничих втрат питної води та зменшенню заборгованості споживачів за надані послуги.

2.2 Надати пропозиції та прийняти заходи по покращенню роботи  благоустрою підприємства в частині санітарної очистки та освітлення міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, будівництва, підприємництва, розвитку промисловості, транспорту, торгівлі та ефективного використання об’єктів комунальної власності.

Міський  голова                                                                   П.Бойченко