Кілійська громада

Одеська область, Кілійський район

Про затвердження розміру пайової участі приватного підприємства «Рентплейс» у розвитку інфраструктури міста Кілія

  

 

Кілійська міська рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ          

            

Килийский городской совет

Исполнительный комитет

РЕШЕНИЕ 

                                                                                    

 

м. Кілія

29.01.2019 р. № 18

 

 

Про затвердження розміру пайової

участі приватного підприємства «Рентплейс»

у розвитку інфраструктури міста Кілія

     Керуючись ст. 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням сесії Кілійської міської ради від 06 вересня 2016 року № 213-VII-11 «Про затвердження порядку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Кілія», розглянувши кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва – будівництво: Частина житлового будинку з належними до нього надвірними господарськими та побутовими будівлями та спорудами, що знаходяться за адресою: м. Кілія, вул. Гагаріна, 84, Кілійського району Одеської області,  виконавчий комітет Кілійської міської ради

 ВИРІШИВ:

 1. Затвердити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Кілія:

 1.1. Приватному підприємству «Рентплейс» -  будівництво: Частина житлового будинку з належними до нього надвірними господарськими та побутовими будівлями та спорудами, що знаходяться за адресою: м. Кілія, вул. Гагаріна, 84, Кілійського району Одеської області – 3% загальної кошторисної вартості будівництва для нежитлових будівель та споруд (розрахунок величини пайової участі додається).

 2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Кілійської міської ради підготувати договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Кілія.

 3. Виконавчому комітету Кілійської міської ради, в особі Кілійського міського голови, укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Кілія з приватним підприємством «Ренплейс».

 3. Начальнику відділу обліку та звітності виконавчого комітету Кілійської міської ради  - головному бухгалтеру  (Шалар І.О.) надати довідку                    ПП «Рентплейс» про повну сплату пайової участі після надходження коштів пайової участі згідно з договором про пайову участь на рахунок  виконавчого комітету Кілійської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів Симиненка О.А.

 

Перший заступник міського голови                                                    

з питань діяльності виконавчих органів                                                                                              Н.Е.Чапраз

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора