Кілійська громада

Одеська область, Кілійський район

Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Світло» у м. Кілія

                                                                          

 м.Кілія                                                 

 04.09.2018 року  89

 

Про встановлення тарифів на послуги

централізованого водопостачання та

водовідведення, які надає комунальне

підприємство «Світло» у м. Кілія

    

Керуючись ст. 17, 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши розрахунки надані комунальним підприємством «Світло», враховуючи, що діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у м. Кілія встановлені і діють з липня 2017 року, враховуючи підвищення заробітної плати і вартості електроенергії, паливо мастильних матеріалів та хлору, з метою підвищення якості послуг, приведення тарифів у відповідність з економічно обґрунтованими витратами підприємства – виконавця послуг, виконавчий комітет Кілійської міської ради

 ВИРІШИВ:

 1. Встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Світло» у м. Кілія, у розмірі:

- централізоване водопостачання за 1 куб. м – 14,65 грн. (з ПДВ);

- централізоване водовідведення за 1 куб. м – 14,54 грн. (з ПДВ).

2.     Комунальному підприємству «Світло»:

 2.1. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформувати споживачів про розмір тарифів.

 2.2. Укласти договори про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення із споживачами.

  2.3. Здійснювати нарахування сум оплати за послуги у залежності від їх фактичного надання.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 25.07.2017 року № 195 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Світло» у м. Кілія».
4. Відділу організаційної та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації та розмістити на офіційному веб-сайті Кілійської міської ради у термін згідно чинного законодавства.
5.
Рішення набирає чинності з 01 жовтня 2018 року.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Симиненка О.А.

 

В.о. Кілійського міського голови                                             Н.Е.Чапраз       

 

     

 

 

 

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора