Відділ культури та туризму Кілійської міської ради інформує

Відділ культури та туризму Кілійської міської ради здійснює власні та делеговані повноваження органів місцевого самоврядування в сфері бібліотечної,  музейної та клубної справи, позашкільної освіти в сфері культури на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської  області. Відділу підпорядковані комунальні заклади: «Кілійська школа мистецтв», «Центр культури, мистецтв і дозвілля» Кілійської міської ради, «Кілійська публічна бібліотека» Кілійської міської ради, «Кілійський історико-краєзнавчий музей» Кілійської міської ради.

Начальник Відділу – Шевченко Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст – Славова Степанида Михайлівна

Графік роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер з 8.00 – 17.00

П’ятниця з 8.00 – 16.00

Обідня перерва з 12.00 – 12.45

Субота, неділя – вихідні дні

Особистий прийом громадян начальником Відділу: щопонеділка з 10.00 до 12.00

Новини сфери культури

Відеогалерея

На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно      20 лютого, в цей день ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.

10:22:16 18.02.2022