Відділ культури та туризму інформує

На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України Указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно      20 лютого, в цей день ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.

10:22:16 18.02.2022