Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

Людина без сім'ї, що дерево без плодів

Все найкраще починається з сім’ї. «Людина без сім'ї, що дерево без плодів»- говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра. На жаль, не всім даровано таке щастя.

15:03:23 16.09.2021

Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

15 вересня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Кілійської міської ради. На засіданні були розглянуті питання про  неналежне виконання батьками батьківських обов'язків, доцільність позбавлення батьківських прав, проведено аналіз роботи з правопорушниками  за 8 місяців.

08:14:12 16.09.2021

Одним з найважливіших питань на сьогодні є питання захисту прав дітей

Одним з найважливіших питань на сьогодні є питання захисту прав дітей. Конвенцією ООН про права дитини (від 20 листопада 1989 року) визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточені, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Та, на жаль є обставини, при яких діти не можуть проживати з батьками. Альтернативні системи сімейного виховання і досі недостатньо розвинені.  Сімейними формами  виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу,  патронатна сім’я.

09:09:02 06.09.2021