Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

Спеціалістами Служби у справах дітей Кілійської міської ради спільно із  в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради та інспектором ювенального відділу превенції    Ізмаїльського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області  10.01.2023 року проведений спільний рейд в м. Кілії по  сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

15:33:51 16.01.2023

Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

15 листопада 2022 року спеціалістами Служби у справах дітей Кілійської міської ради спільно з фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради та інспектора ювенального відділу превенції Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області провели рейд по сім’ям опікунів, піклувальників та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах, у селах Трудове та Дмитрівка Ізмаїльського району Одеської області. Під час рейду були відвідані п’ять родин, в яких проживають семеро дітей. Порушень інтересів дітей виявлено не було.

11:51:48 16.11.2022