Безпека дорожного руху

На сайті міста можна перевірити рівень безпеки дорожнього руху

Кілійська ОТГ спільно з сервісом Штрафи UA  домовилися щодо початку реалізації соціального проекту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. На офіційному сайті міста в реальному режимі часу можна отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху.

Наразі у розділі Безпека дорожнього руху  встановлено віджет, який формує статистичні дані, щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в місті, витрати пального, кількості різких рушань автомобілей з місця та ін.

Збір інформації для віджету здійснюється за допомогою функції Безпечне водіння, яка є частиною додатку для смартфону Штрафи UA - платіжно-інформаційного сервісу для водіїв України, який працює з 2016 року. За допомогою додатку можна перевірити наявність та сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху, відстежити статус їх закриття та оформити автоцивілку.

Функція «Безпечне водіння» була розроблена при сприянні Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує відповідний рейтинг, на підставі якого може отримати до 18% знижки на автоцивілку.

Безпека на дорозі

Одеська область
Данні підготовлено та представлено сервісом Штрафи UA спільно із головним сервісним центром МВС, державним підприємством Інфотех, офісом ефективного врегулювання BRDO та RBC Group.