Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Житловий сервіс» за 2018 рік

О Д Е С Ь К А    О Б Л А С Т Ь

К І Л І Й С Ь К А   М I С Ь К А   Р А Д А

Р І Ш Е Н Н Я

31 травня 2019 року                                          м. Кілія                                             № 532-VII/О-18

Про фінансово-господарську діяльність

комунального підприємства «Житловий сервіс»

за 2018 рік

На підставі статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 8 статті 78 Господарського кодексу України, заслухавши звіт директора комунального підприємства «Житловий сервіс» (далі – КП «Жилсервіс») Чебана В.М. про фінансово – господарську діяльність підприємства за 2018 рік Кілійська міська рада відмічає, що у звітному періоді підприємство надавало послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та транспортні послуги організаціям на вивезення твердих побутових відходів.
      В жовтні 2018 року КП «Жилсервіс»  прийняло участь у конкурсі щодо визначення управителя багатоквартирними будинками в м.Кілія. Відповідно  до рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 22.10.2018 року    № 123 «Про призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Кілія», КП «Жилсервіс» призначено управителем багатоквартирними будинками в м.Кілія та укладено  договір про надання послуги з управління багатоквартирними будинками, що входили в об’єкт конкурсу, строком на  12 (дванадцять) місяців.
       Річним кошторисом доходів та видатків по КП «Жилсервіс» на 2018 рік передбачено надходження від господарської діяльності у сумі  –      6113325,00 грн. з ПДВ, але за 12 місяців 2018 року  підприємство отримало на 567016,58 грн. менше запланованих, та складають -  5546308,42 грн.
Заборгованість за послуги з управління багатоквартирними будинками  станом на 01.01.2019 року за наймачами та власниками квартир  складає 1319690,06 грн

Підприємством регулярно проводяться заходи щодо погашення заборгованості по оплаті послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.   Протягом року до Кілійського районного суду
подано 18  позовних заяв  на загальну суму 120535,53 грн., у  тому числі 8 позовних заяв  на суму - 38277,53 грн. розглянуто у суді та передано до Кілійського районного відділу  державної виконавчої служби ГТУЮ в Одеській області для стягнення заборгованості з боржників. В 2018 КП»Жилсервіс»  уклав    11 договорів  з наймачами та власниками квартир по реструктуризації  заборгованості за минулі роки на загальну суму 59190 грн. і протягом 2018 року сплачено 33149,00 грн.
          Комунальне підприємство «Житловий сервіс» у 2018 році отримало прибуток  в розмірі 131704 грн.
Враховуючи
висновки та рекомендації  постійних комісій з  питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету та фінансів, встановлення місцевих податків та зборів, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності   від 29.05.2019 року № 18.1.6. і  з питань житлово-комунального господарства, будівництва, підприємництва, транспорту, торгівлі, зв’язку та благоустрою від 29.05.2019 року  №  15.1.4. та вище викладене, Кілійська міська рада.

ВИРІШИЛА:

1.            Звіт директора комунального підприємства «Житловий сервіс»       Чебана В.М. про фінансово – господарську діяльність підприємства взяти до відома (додається).

2.            Директору комунального підприємства  «Житловий сервіс»:

2.1. Забезпечити безперебійне надання послуг з утримання багатоквартирних будинків в місті Кілія згідно з чинним законодавством України.

2.2. Продовжити проведення побудинкового обліку та аналіз доходів та витрат на послуги з утримання багатоквартирних будинків в місті Кілія; виконувати роботи в кожному переданому на утримання багатоквартирного будинку в межах коштів, отриманих від квартиронаймачів, власників квартир, нежитлових приміщень у житловому будинку; дотримуватися повного комплексу робіт, включених до структури тарифу.

2.3. Проводити системну роботу щодо оптимізації витрат, покращення платоспроможності та підвищення рівня рентабельності підприємства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань житлово-комунального господарства, будівництва, підприємництва, транспорту, торгівлі, зв’язку та благоустрою.

Міський голова                                                                    П.Бойченко