План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кілійської міської ради на 2019 рік

до рішення Кілійської  міської ради

від 07 грудня 2018 р.

№238 -VII/О- 10

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

Кілійської міської ради на 2019 рікоку

Вид та назва проекту регуляторного акту

Мета

прийняття

регуляторного

акту

Термін

підготовки

за підготовку

регуляторного акту

1.

Рішення Кілійської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Приведення у відповідність до вимог чинного законодавства та

збільшення

надходжень

до міського

бюджету.

І-ІІ кв.

2019 року

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестиційної діяльності  виконавчого комітету Кілійської міської ради.

1.

Рішення Кілійської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території

Кілійської міської ради».

Приведення у відповідність до вимог чинного законодавства та

збільшення

надходжень

до міського

бюджету.

І-ІІ кв.

2019 року

Відділ з питань земельних відносин, екології та природніх ресурсів  виконавчого комітету  Кілійської міської ради.

1.

Рішення Кілійської міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі спилати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік».

Забезпечення прозорого та ефективного встановлення місцевих податків, збільшення надходжень до міського бюджету, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів

1.

Рішення Кілійської міської ради «Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Кілійської міської ради».

Врегулювання правових, майнових, економічних, соціальних, організаційних питань, щодо особливостей забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які за відсутності власного житла тривалий час на правових підставах, визначених законом, мешкають у гуртожитках, які після передачі у власність територіальних громад можуть бути приватизовані відповідно до чинного законодавства

І-ІІ кв. 2019 року

Відділ управління об’єктами комунальної власності виконавчого комітету  Кілійської міської ради.

1.

Рішення Кілійської міської ради «Про затвердження порядку присвоєння, зміни та аналювання адрес об’єктам нерухомого майна на території Кілійської міської ради».

Вдосконалення процедури присвоєння адрес на території Кілійської міської ради

6.

Рішення Кілійської міської ради «Про затвердження методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна, що є власністю Кілійської міської ради та пропозиції її розподілу»

Створення єдиного організаційно-економічного механізму стягнення плати за оренду нерухомого майна та підвищення ефективності використання майна комунальної власності Кілійської міської ради

7.

Рішення Кілійської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Кілійської міської ради»

Здійснення ефективного використання та впорядкування обліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Кілійської міської ради

8.

Рішення Кілійської міської ради «Про затвердження «Порядку передачі комунального майна Кілійської міської ради в оренду та проведення конкурсу», «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Кілійської міської ради»

Забезпечення ефективного управління комунальним майном Кілійської міської ради

9.

Рішення Кілійської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.11.2016 р. № 269-VII-13«Про затвердження «Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Кілія»

Удосконалення порядку розміщення зовнішньої реклами на території Кілійської міської ради

І-ІІ кв. 2019 року

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету  Кілійської міської ради.

10.

Рішення Кілійської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.11.2016 р. № 270-VII-13«Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Кілія» та «Положення про демонтаж тимчасових споруд на території міста Кілія»

Врегулювання діяльності в сфері розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та комплексного упорядкування розміщення тимчасових споруд на  території Кілійської міської ради встановлення контролю та нагляду за їх розміщенням, забезпечення належного благоустрою міської ради

11.