Центр надання соціальних послуг Кілійської міської ради

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

У світі процвітає работоргівля… І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром».

10:04:17 08.09.2020

Безпека дитини – важлива соціально-педагогічна проблема сучасності

Останнім часом в усьому світі невпинно зростає рівень дитячого травматизму. Діти дошкільного віку травмуються рідше, оскільки майже весь час знаходяться під наглядом батьків чи вихователів дошкільних навчальних закладів.

10:01:30 08.09.2020

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради інформує:

Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради (далі- КУ «ЦНСП «КМР) відповідно до рішення Кілійської міської ради від 23.12.2019 року № 1013-VII/0-31 та зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 29.01.2020 року.

13:17:43 17.08.2020