Пенсійний фонд України повідомляє!

Дата: 15.04.2020 11:42

Рекомендації в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції та інформація про підвищення пенсій з 01 квітня 2020 року пенсіонерам, які досягли 80 років

Пенсійний фонд України рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти!

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua), Контакт-центр Пенсійного фонду (0 800 503 753, 044 281 08 70, 044 281 08 71).

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!

Бережіть себе - збережете Україну!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, інших доплат до пенсій, не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік – 9 205 гривень, встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 гривень.

Тим пенсіонерам, кому 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.

Пенсіонерам віком старше 80 років, які мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки або 20 років жінки, розмір пенсії встановлено не нижче 2 600 гривень.

Виплату перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги даній категорії громадян розпочато з 7 квітня поточного року.

Пенсіонери, дата виплати пенсій яких встановлена 4-6 число, отримують доплату додатковими відомостями.

Заступник начальника Кілійського

відділу обслуговування громадян (сервісний центр)

Головного управління ПФУ в Одеській області

Надія Козлова