Відділ соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров'яза йнятості повідомяє:

Дата: 04.12.2020 10:56

На виконання міської цільової Програми надання соціальних послуг з питань сім'ї, дітей та молоді, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми на 2019-2020 роки,  з метою привернення уваги громадян до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей та жінок, відділом соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров'я виконавчого комітету Кілійської міської ради 03.12.2020 року  в приміщенні Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася зустріч  з безробітними громадянами.

Обговорювались з присутніми актуальні проблеми щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, та підвищення рівня обізнаності людей щодо усіх форм проявів домашнього насильства та його упередження.

Під час бесіди всім присутнім були роздані буклети та інформаційний матеріал із зазначеної тематики.