Спільні дії органів місцевого самоврядування і органів пробації

Дата: 12.02.2021 11:02

В  зв'язку зі зниженням температури повітря та погіршенням погодних умов, для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному, виконавчим комітетом Кілійської міської ради у кожному населеному пункті Кілійської громади відкрито пункти обігріву, які працюють відповідно до погодних умов.

Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей. У пунктах можна також випити гарячого чаю та отримати першу медичну допомогу.

Медичні працівники  рекомендують під час сильних морозів не виходити на вулицю без зайвої потреби. Якщо ж таки довелося вийти – дотримуватися правил, які допоможуть уникнути переохолодження: вдягатись у зручні і теплі речі, не вживати алкоголю тощо.

Місце знаходження  пунктів обігріву Кілійської міської ради:

КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» м. Кілія, вул. Кубишкіна,19;

Шевченківська сільська рада с. Шевченкове, вул. Миру,142

Лісківська сільська рада с. Ліски, вул.Дунайська,47;

Трудівська сільська рада с. Трудове, вул. Миру,10;

Фурманівська сільська рада с. Фурманівка, вул. Центральна,32;

Червоноярська сільська рада с.Червоний Яр, вул.Шкільна,24 «а»;

Новоселівська сільська рада с. Новоселівка, вул.Шкільна,10 «а»;

Василівська сільська рада с. Василівка, вул. Шкільна, 23;

Дмитрівська сільська рада с. Дмитрівка, вул. Миру,96 «а».

До такого пункту обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. Працівники Кілійського районного відділу з питань пробації проінформували своїх підоблікових, які на теперішній час опинились в скрутних життєвих обставинах, про можливість такої підтримки  їх життя з боку місцевої влади.

Також під час здійснення заходів наглядової пробації інспектори відділу провели зі суб’єктами пробації інструктаж з пожежної безпеки у зимовий період та роз’яснили нагальність дотримання санітарних норм та правил під час карантину з метою профілактики недопущення поширення пандемії COVID-19.