Наглядова пробація в дії

Дата: 14.06.2021 14:49

Дев’ятого червня 2021 року персоналом Кілійського районного відділу філії Центру пробації в Одеській області спільно з провідним фахівцем з профорієнтації сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Кілійської філії Одеського обласного центру зайнятості Оленою Скляренко  провели інформаційний захід з підобліковими клієнтами пробації. Захід мав на меті інформування клієнтів пробації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування.

Іноді відсутність постійного місця роботи та офіційних джерел доходів, які необхідні для задоволення життєвих потреб людини є причиною протиправної поведінки. Тому надання інформаційних послуг є необхідним у профілактиці вчинення правопорушень.

Пані Олена ознайомила присутніх із переліком послуг, що надаються службою зайнятості, розповіла про те, що в центрах зайнятості сформована єдина база вакансій по всій Україні, яка знаходиться у вільному для користування доступі. Також підобліковим відділу пробації було запропоновано проходження професійного навчання та отримання спеціальності «Механізатор».