Вакцинація проти коронавірусної хвороби в Україні

Дата: 23.07.2021 11:04

Вакцинація проти коронавірусної хвороби в Україні проходить поетапно згідно з Дорожньою картою. На теперішній час  розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19.

З 21 липня всі дорослі старше 18 років, які бажають вакцинуватися, можуть зробити щеплення проти коронавірусної хвороби. Також, можуть вакцинуватися:

- іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні,

- особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже отримали цей статус.

Записатися на вакцинацію можна у пункті щеплення або зателефонувавши  до реєстратури Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради.

Контакти Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради:

- веб-сайт: www.kcmsd.top

- записатись до лікаря онлайн: bit.do/helsi

- телефони реєстратури: (04843) 4-34-68, (068) 954-96-74

- телефон приймальні: (04843) 4-43-67

- електронна пошта: csmkilia@gmail.com

Також ви можете зателефонувати своєму сімейному лікарю. Телефони лікарів Комунального некомерційного підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради ви можете дізнатись тут: http://bit.do/kcsmlikari

Важливо! Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на саме щеплення.

Усі вакцини, які використовуються, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. На теперішній час в КНП «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради є вакцина AstraZeneca та CoronaVac/Sinovac Biotech. Вакцинацію вакциною  Comirnaty/Pfizer-BioNTech здійснюють мобільні бригади.

Серед пріоритетних груп залишаються медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей, вразливі групи населення, зокрема люди віком від 60 років та люди із супутніми захворюваннями.

Працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.