Проведено чергове засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради

Дата: 04.08.2021 11:54

04 серпня 2021 року у сесійній залі Кілійської міської ради  відбулося чергове засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради (далі – конкурсної комісії).

На засіданні розглянуті документи претендентів на заміщення посади директора Фурманівського закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради. Конкурс на цю посаду оголошений рішенням Кілійської міської ради від 23 червня 2021 року №552-VIII-9 «Про проведення конкурсу на заміщення посади директора Фурманівського закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради». Всього для участі у конкурсі подано одну заяву від Буркан Світлани Сергіївни.

За рішенням конкурсної комісії:

до участі у конкурсному відборі на заміщення посади директора Фурманівського закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради допущено БУРКАН Світлану Сергіївну.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради, що затверджене рішенням Кілійської міської ради  від 21 травня 2021 року № 447-VIII-7, 09 серпня 2021 року відбудеться ознайомлення кандидата Буркан С.С. із Фурманівським закладом загальної середньої освіти Кілійської міської ради, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу.

На зазначений захід запрошується трудовий колектив, представники органів громадського самоврядування, батьківська громадськість Фурманівського закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради.

Початок о 1000, місце проведення – кабінет №1 Фурманівського закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради (с.Фурманівка, вул.Шкільна, буд.3).

Конкурсна комісія