Кілійська громада
Одеська область, Ізмаїльський район

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території приватного сектору міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області (ЛОТ № 2: Житлові будинки в приватному секторі)

Дата: 15.09.2021 13:36
Кількість переглядів: 2603

Фото без опису

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:     

Найменування організатора: Виконавчий комітет Кілійської міської ради

Місцезнаходження організатора: 68300, Одеська  область., м. Кілія, вул. Миру, 44, каб.13.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від «13 » вересня 2021 року  № 292   «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території приватного сектору міста Кілія Ізмаїльського району Одеської області»

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

  3.1.Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, зал засідань.

  3.2.Дата:  19  жовтня 2021 року

  3.3.Час: 14.00

3.4. Термін подання конкурсних пропозицій: до 10 год. 00 хв. 18 жовтня 2021 року.

Для отримання детальної інформації щодо подання конкурсних пропозицій та умов надання послуг з вивезення побутових відходів слід звертатися до  відділу з питань  житлово-комунального господарства, сільського господарства та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Кілійської міської ради,         каб. 13;  контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань  житлово-комунального господарства, сільського господарства та розвитку інфраструктури Міхалакі Галина Олександрівна  

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

  4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, що утворюються на території міста.

  4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

  4.4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

  4.5. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

  4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

  4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Характеристика території де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на території приватного сектору міста Кілія (2234,50 га), населенню. Середня відстань від місць збирання побутових відходів до місця зберігання відходів - полігону ТПВ в м. Кілія – 3,0 км.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів.

Житлові будинки в приватному секторі:

 

- загальна  кількість будинків – 4600 одиниць;

- кількість вулиць міста - 91; провулків – 10;

- протяжність міських доріг 91 км, з них 46 км з твердим покриттям;

7. Характеристика об’єкта утилізації відходів.

 7.1. Сміттєзвалище розташоване  за межами  міста Кілія.  

8. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 44, каб. 13.

8.2. Спосіб: особисто або поштою.

8.3. Кінцевий строк:  до 10 год. 00 хв. 18.10.2021 року.

8.4. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

8.5. Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою.

8.6. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених конкурсною документацією.

8.7. Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.   8.8.. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

 

Способи і місце отримання конкурсної документації

  • Конкурсна документація надається особам, які звернулися до організатора конкурсу із заявкою про намір взяти участь у конкурсі. Форма заявки є довільною. При цьому заявка повинна містити в обов’язковому порядку: дату та номер заявки; безпосередньо повідомлення про намір взяти участь у конкурсі; найменування особи, що планує взяти участь у конкурсі; найменування організатора конкурсу; назву конкурсу, в якому особа планує взяти участь; код ЄДРПОУ особи або інший аналогічний документ, що дозволить ідентифікувати запитувача документації у відповідному реєстрі; повідомлення про те, яким способом має намір отримати особа відповідну конкурсну документацію: засобами електронної пошти, особисто чи засобами Укрпошти.
  • У випадку, якщо конкурсна документація планується бути отриманою засобами електронної пошти чи засобами Укрпошти, особа повинна вказати відповідну електронну чи поштову адресу.
  • У випадку, якщо особа планує отримати документацію особисто, тоді є необхідність у зазначені відповідного засобу зв’язку для повідомлення особі про дату та час отримання конкурсної документації. У випадку якщо особа не з’явиться у зазначений час та дату, конкурсна документація направляється у строки, що передбачені вимогами діючого законодавства на адресу особи, що забажала взяти участь у конкурсі, яка вказана в ЄДРПОУ.
  • Конкурсна документація надається у строки, що передбачені вимогами діючого законодавства.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь