Керівництво та працівники виконавчого комітету Кілійської міської ради взяли участь в покладання квітів у сквері Пам’яті та вшанували пам’ять загиблих героїв

Дата: 28.10.2021 11:11

Сьогодні, з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників, керівництво та працівники виконавчого комітету Кілійської міської ради взяли участь в покладання квітів у сквері Пам’яті та вшанували пам’ять загиблих героїв, які у ті буремні роки Другої світової війни звільнили від окупантів рідну землю.

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників —в день остаточного вигнання військ нацистських Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі території України.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим!