ВДОСКОНАЛЮЄМО СПІВПРАЦЮ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Дата: 28.10.2021 13:07

Одним із першочергових завдань Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості є вдосконалення співпраці з роботодавцями. Залученню до взаємодії передує активна роз'яснювальна робота щодо переваг співпраці  та можливостей задоволення службою зайнятості кадрових потреб роботодавців.

Результативною формою отримання даних про стан підприємств та визначення напрямків подальшої співпраці з ними є відвідування підприємств керівництвом та фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями. А логічною складовою цієї роботи  - підписання угоди про співпрацю. На сьогодні укладено 60 угод з роботодавцями, які здійснюють свою діяльність на території Кілійської міської територіальної громади.

Завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості забезпечує збереження обсягів працевлаштування незайнятого населення, а роботодавці мають можливість отримувати комплекс послуг, що не має аналогів в інших державних структурах.

Виконуючи на ринку праці посередницькі функції, державна служба зайнятості допомагає роботодавцям знайти кваліфіковану робочу силу,  а шукачам роботи - потрібного роботодавця і підходящу роботу.