Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 01.12.2021 16:35

З нагоди проведення  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, головним спеціалістом відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Кілійської міської ради, за участю працівників відділення поліції № 1 Ізмаїльського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області та Ізмаїльського  районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, 01 грудня 2021 року в приміщенні Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості був проведений семінар з громадянами, які засуджені до покарання, не пов'язаних з позбавленням волі  на тему  «Насильству – ні!».                                                                                                                                         Метою семінару є формування свідомості громадян щодо нетерпимого ставлення до насильства та «нульової толерантності» до різних форм насильства, привернення уваги до жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Відділ соціального захисту населення

виконавчого комітету Кілійської міської ради