З Днем місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 06.12.2021 16:33

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

Ізмаїльський районний відділ №2 (колишній Кілійський районний відділ) з питань пробації від щирого серця вітає працівників місцевого самоврядування Кілійської міської ради з професійним святом!

Шановні працівники апарату Кілійської ради,

члени виконавчого комітету,

депутати Кілійської міської ради!

На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем, саме ви намагаєтесь вирішувати найболючіші питання життя людей – членів вашої громади, взаємодієте з представниками органів виконавчої влади, які діють на території району, створюєте умови для реалізації суспільних інтересів.

Завдяки злагодженій роботі та тісній співпраці з Кілійською територіальною громадою, відділу з питань пробації вдається вирішувати чимало питань, вже реалізовано багато перспективних планів та задумів. На порядку денному ще багато питань,  вирішення яких дасть можливість Кілійщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє.

Прийміть слова подяки за вашу нелегку, самовіддану та наполегливу працю!

Нехай це свято додасть вам сил для реалізації планів розвитку громади, наснаги для добрих справ на благо громадян.

Бажаємо усім, хто працює на благо Кілійської Громади, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань!

начальник Ізмаїльського районного відділу №2

філії Державної установи «Центр пробації»

в Одеської області

підполковник внутрішньої служби                              Людмила Дрібноход