Пробація в дії. Будуємо безпечне майбутнє наших громад разом

Дата: 08.12.2021 16:35

Зрозуміло, що неможливо змусити людину жити здоровим і гармонійним життям, якщо він цього не хоче, але можливо допомогти йому усвідомити відповідальність за своє життя і поставити його в ситуацію вільного вибору. Інакше кажучи, сформувати його соціальну компетенцію. Саме діяльність працівників пробації полягає в захисті суспільства, попередженні повторних злочинів, сприянні реінтеграції правопорушника в суспільство. Для здійснення своїх завдань органи пробації залучають волонтерів. Волонтери Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації (колишнього Кілійського районного) дуже відповідально  відносяться до своєї діяльності у відділі пробації, адже робота з засудженими вимагає професійного системного підходу до кожного підоблікового. Тому, вже традиційно у грудні працівники Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації зустрічаються зі своїми волонтерами, аналізують результати сумісної праці за рік та планують роботу на майбутнє. Волонтери відділу  - це педагоги та громадські діячі з великим професійним та життєвим досвідом, які постійно займаються самоосвітою, тому в планах сумісної роботи є вивчання та використовування цінного міжнародного та вітчизняного досвіду з питань волонтерського руху в пробації; нових форм та методів волонтерської діяльності, співпраця з державними та громадськими організаціями і установами району в галузі соціальної роботи зі суб’єктами пробації; розробка нових проектів та подальша реалізація існуючих проектів щодо організації зайнятості дітей та молоді для розвитку їх самостійної пізнавальної діяльності, профілактики шкідливих звичок, виховання здорового способу життя.