Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує:

Дата: 09.12.2021 10:10

З нагоди проведення  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», одним із завданням якого є підвищення рівня поінформованості громадян щодо глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги громадськості до їх проявів, головним спеціалістом відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Кілійської міської ради, за участю працівників  Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, Ізмаїльського  районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області в приміщенні відділення поліції № 1 Ізмаїльського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області 08 грудня 2021 року був проведений «круглий стіл» з громадянами, які засуджені до покарання, не пов'язаних з позбавленням волі  на тему  «Протидія торгівлі людьми».

Метою бесіди є підвищення рівня обізнаності громадян з питання протидії торгівлі людьми,  формування навичок безпечної поведінки в кризових ситуаціях та  збільшення розуміння  щодо всіх форм їх проявів.

Відділ соціального захисту населення

виконавчого комітету Кілійської міської ради