Дата: 30.12.2021 09:37
Кількість переглядів: 1982

КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня  2021 року                        м. Кілія                                  №  435

Про заходи щодо запобігання пошкоджень

кабельних ліній електрозв’язку на території

Кілійської міської територіальної громади

Ізмаїльського району Одеської області

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 75 Закону України «Про телекомунікації», п.21 та 23 «Правил охорони ліній електрозв’язку», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.1996р №135, розглянувши звернення Одеської філії ПАТ «Укртелеком» від 10.12.2021р №43 з метою збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку, якісного проведення охоронно-роз’яснювальної роботи із землевласниками, землекористувачами та суб’єктами господарювання, виконавчий комітет Кілійської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити на території населених пунктів Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в місцях проходження підземних кабельних ліній електрозв’язку проведення будь-яких земельних робіт на глибині понад 30 см, зокрема заміну опор, приєднання до житлових будинків водогонів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів та інших робіт, пов’язаних із розриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу міської ради та виклику на місце робіт представника структурного підрозділу ПАТ «Укртелеком»: Дільниця транспортної мережі №151/4, м.Ізмаїл, вул.Грецька,30, тел.+380487315005, +380487319933.

1. Рішення оприлюднити на  офіційному  веб-сайті Кілійської міської ради.

1.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира СОКОРЕНКА.

Міський голова                                                           Вячеслав ЧЕРНЯВСЬКИЙ