Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради інформує:

Дата: 18.01.2022 14:35

На сьогоднішній день в Україні запроваджується нова форма піклування про дітей із сімей, які опинились у складній життєвій ситуації- це влаштування дітей у патронатні сім’ї.

Тільки у сім’ї дитина може всебічно та гармонійно розвиватися. Для дитини, яка залишилась на деякий час без батьків і приходить у сім’ю патронатного вихователя- це шанс повернутися до своєї рідної домівки.

З метою популяризації інноваційної послуги сімейного патронату в Україні, 13.01.2021 року в.о. директора КУ «ЦНСП» КМР разом із фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи КУ «ЦНСП» КМР  на базі Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели лекцію на тему: «Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні» для осіб, котрі за сприянням служби зайнятості шукають місце роботи.

Під час зустрічі присутнім було надано роз’яснення що таке патронат, хто такий патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про соціальну допомогу та грошове забезпечення.