Сьогодні, 21.02.2022 року об 11.00 було проведено обговорення у форматі "круглого столу"

Дата: 21.02.2022 15:18

Сьогодні, 21.02.2022 року об 11.00, за участю представників органів місцевого самоврядування, детутата Одеської обласної ради VIII скликання та Ізмаїльського загону морської охорони, відповідно до вимог чинного законодавства України, у сесійній залі міської ради, за зверненням представника Громадської спілки "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЇ РИБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА АКВА-КУЛЬТУРИ" Кафаджи Сергія Володимировича, було проведено обговорення у форматі "круглого столу" з питань частоти перевірок рибалок, суперечності нормативно-правових актів українського законодавства, етики поведінки співробітників морської охорони, взаємодії органів морської охорони з Чорноморським басейновим управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства.