Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців виконавчого комітету Кілійської міської ради повідомляє

Дата: 28.02.2022 20:57

??Увага!!??

??Тимчасово призупинено роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України,у тому числі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань??

??У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, ДП «НАІС» тимчасово призупинило?роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України.

?Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога.
Водночас, продовжують працювати Єдиний реєстр довіреностей та Реєстр бланків.
 ?Тому,здійснення будь-яких реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань неможливо.?
У разі виникнення питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців звертайтесь за (telephone)+380974042985- начальник відділу-державний реєстратор Даниленко Ірина Павлівна відповідно до графіку роботи.
Про відновлення роботи Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України буде додатково повідомлено.

Дякуємо за порозуміння.