ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 25.03.2022 14:36

Станом на 24.03.2022 року відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Кілійської міської ради тимчасово не надає послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, так як у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, ДП «НАІС» тимчасово призупинило роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, створення та забезпечення функціонування, яких належить до компетенції Міністерства юстиції України, у тому числі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 р. № 209 «Деякі питання державної реєстрації в умовах воєнного стану та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 164» на даний момент подати документи у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на визначений перелік дій можливо до Управління державної реєстрації Юридичного департаменту Одеської міської ради виключно за попереднім записом.

Детальна інформація у посиланні : https://omr.gov.ua/ua/news/227071/

Відділ державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно та їх обтяжень та

державної реєстрації юридичних осіб