КІЛІЙСЬКІЙ РИС – ОДИН З ХАРЧОВИХ БРЕНДІВ АГРАРНОЇ ОДЕЩИНИ

Дата: 14.04.2022 21:56

14 квітня у Кілійській громаді відбулася нарада з керівниками сільгосппідприємств, що спеціалізуються на вирощуванні рису. Ініціатор зустрічі – директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Алла Стоянова.
Ключові питання порядку денного:

• меліорація
  • посівна та продовольча безпека
  • робота агродронами у період воєнного стану
  • бронювання
  • кредитування сільгоспсектору
  • держпідтримка

Алла Стоянова зазначила, що “аграрії Одещини – гарант продовольчої безпеки країни! Кілійський рис – один з харчових брендів аграрної Одещини. Майже 30% від загального обсягу виробництва рису в Україні вирощує саме наша область! У країні війна, і ми маємо згуртуватися над вирішенням ключового завдання – створення продовольчого резерву. З боку керівництва Одеської обласної військової адміністрації   та усій нашої команди все робиться на максимумі, щоб допомогти аграріям. Я вдячна кожному, хто вийшов у поля, хто зараз працює на тракторі, сіялки, керує підприємством, веде бухгалтерію. Для країни вкрай необхідно запустити економіку. Ми справимося. Україна переможе”.