У ВЕЛИКОДНЮ НІЧ, З 23 НА 24 КВІТНЯ, В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

Дата: 23.04.2022 19:36

Ізмаїльська районна військова адміністрація повідомляє: з метою дотримання безпеки усіх мешканців району, парафіян та духовенства, згідно з розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, час комендантської години, у Великодню ніч, на території Одеської області, встановлено з 23:00  23 квітня до 05:00 24 квітня.

З 24 квітня й надалі час комендантської години, на території Одеської області, встановлюється з 22:00 до 05:00.

Забороняється перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Обряд освячення їжі, на Великдень в храмах, має здійснюватися також без масового скупчення людей, виключно з
дотриманням встановленої комендантської години.

Радимо не збиратись в групи навіть якщо ви завітаєте до храмів, мати при собі паспорт та з розумінням ставитися до можливих перевірок.