Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Кілійської міської ради повідомляє

Дата: 29.04.2022 15:02

Відновлено роботу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

З 28 квітня 2022 року відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Кілійської міської ради відновлено надання адміністративних послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для проведення реєстраційних дій (крім громадських формувань).

Прийом здійснюється за адресою:

Одеська обл., Ізмаїльський р., м. Кілія, вул. Миру, 57, кабінет 101.