До уваги жителів громади!

Дата: 15.07.2022 15:30

Відновлено прийом документів на отримання адміністративних послуг щодо послуг Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Відділом № 4 управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру в Одеській області отримано повний доступ до старих районів (Кілійський, Ренійський, Вилківський), робота якого була призупинена, з початком широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України, задля безпеки та захисту даних.

Відтепер у ЦНАП м. Кілія  та віддалених робочих місцях по старостинських округах можна замовити та отримати витяги з Державного земельного кадастру.

Отримати витяг з Державного земельного кадастру можна звернувшись до адміністраторів Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кілійської міської ради за адресою м. Кілія, вул. Миру, 57

Надання адміністративної послуги є платним, сума адміністративного збору з 1 січня 2022 року складає:

- 124,05 грн. – з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р.

Якщо замовнику потрібно витяг з ДЗК з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно то додатково сплачується адміністративний збір у розмірі 60 грн.

Для отримання витягу з ДЗК потрібні такі документи:

- документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру;

• паспорт та ІПН заявника;
  • оригінал документу що посвідчує право власності на земельну ділянку;
  • документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

Чинний функціонал для ЦНАП:

1. Витяг з ДЗК з інформацією до 2013 року (124,05)
  2. Витяг з ДЗК з додатковою інформацією з ДРРП (124,05+60)
  3. Внесення змін до ДЗК
  4. Внесення виправлених відомостей – безкоштовні, у разі якщо реєстрація ділянки до 2013 року, та не має прав в реєстрі ДРРП- 25,00; у разі якщо реєстрація ділянки після 2013 року, та не має прав в реєстрі ДРРП

Наші адміністратори чекають на Вас в ЦНАПі з 8.00 до 17.00 год.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном  +380676070515.