До уваги громадян!

Дата: 03.08.2022 16:57

Донедавна для підтвердження місця реєстрації особи органами реєстрації надавалася довідка про реєстрацію місця проживання (додаток 13).  14 березня поточного року  постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 р. № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад» зазначена довідка була скасована. На теперішній час документом, що підтверджує місце проживання, є  Витяг з реєстру територіальної громади.

Отримати витяг з реєстру територіальної громади можна двома способами: засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія» в електронній формі або звернутися  до Центру надання адміністративних послуг, і отримати витяг в паперовій формі.

Для отримання витягу в електронній формі потрібно: перейти за посиланням diia.gov.ua (не в додатку «Дія», а саме на порталі), авторизуватися, пройти автентифікацію, вибрати послугу «Витяг про місце проживання», натиснути «Отримати витяг». Сформований витяг можна завантажити на порталі та зберегти у смартфоні чи іншому зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою. Витяг містить  унікальний електронний ідентифікатор (QR-код), за допомогою камери смартфона можна перевірити його справжність .

Для отримання витягу з реєстру територіальної громади в паперовій формі потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кілійської міської ради, та надати  адміністратору ваш паспортний документ і заяву встановленого зразка. Замовлення та формування витягу здійснюється безоплатно.

Витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однакову юридичну силу.

Який би спосіб отримання витягу ви б не обрали, рекомендуємо вам перш за все звернутися до відділу реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання осіб виконавчого комітету Кілійської міської ради  для перевірки та актуалізації своїх персональних даних. Чекаємо на вас за адресою: кабінет    № 112, вул.Миру,57, м. Кілія, Ізмаїльський район, Одеська область. Телефон для консультацій:  0676070515.