УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 17.08.2022 14:57

До виконавчого комітету Кілійської міської ради надійшов лист Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області  від 11.08.2022 року № 211/24/07 щодо виявлення бамбуку (несанкціонованого) у трьох товарах пластикового кухонного посуду, що експортувався з Іспанії (постачальник: Mkto Catal Importaciones SL, Ctra. De Huercal-Overa, s/n, 04640, Pulpi, Alméria, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir). Враховуючи можливість реалізації цієї небезпечної продукції на території Кілійської міської територіальної громади , виконавчий комітет Кілійської міської ради, звертається до споживачів та операторів ринку про необхідність вилучення вказаного невідповідного посуду з обігу.