Шановні мешканці села Фурманівка!

Дата: 02.10.2022 09:50

Прийміть найщиріші вітання з нагоди гарного свята — Дня села! Села з особливим колоритом, традиціями і славною історією! Це свято відзначають всі, хто любить Фурманівку всією душею. Саме любов до маленької батьківщини надихає вас щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідному селі.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Щиро бажаю всім фурманчанам мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.

Добра вам усім, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я.

Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє!