Щодо подання звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»

Дата: 05.10.2022 15:15

Шановні роботодавці!

Центри зайнятості здійснюють пошук та підбір персоналу за фахом і за рівнем професіоналізму для всіх суб’єктів господарювання:  юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Для того, щоб центр зайнятості дізнався про Вашу потребу в працівниках, необхідно подати форму звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Навіщо подавати форму звітності №3-ПН? Ви інформуєте про потребу в працівниках, а центр зайнятості допомагає Вам знайти таких працівників. Вчасно подана форма звітності №3-ПН може показати Ваші наміри прийняти на роботу працівника-особу з інвалідністю або когось із числа громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні, для заповнення квоти.

Ще важливий момент: подавати форму потрібно завжди, навіть тоді, коли ви самостійно, без допомоги служби зайнятості, шукаєте працівника.

У разі виникнення питань звертайтеся до Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за телефонами:

м. Кілія (04843)4-36-51,

м. Вилкове (04843)3-13-99