Microsoft розширює підтримку України до кінця 2023 року і надасть технологічну допомогу на 100 мільйонів доларів

Дата: 03.11.2022 16:50

Про це повідомив Віцепрезидент компанії Бред Сміт під час зустрічі з Михайлом Федоровим.

Завдяки технічній допомозі державні установи, критична інфраструктура та інші сектори в Україні продовжать безоплатно використовувати цифрову інфраструктуру та працювати в хмарі Microsoft. Також компанія допоможе з кураторством та реалізацією цифрових секторів України, таких як кібер, судочинство, митниця, медицина та освіта.

З початку повномасштабної війни Microsoft надав понад 400 мільйонів доларів на підтримку України. Компанія стала однією з перших, яка ще на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії. Дякуємо команді техгіганту за підтримку та співпрацю на єдиному цифровому фронті.