Українці через застосунок єППО можуть допомогти зенітникам збивати ворожі дрони та ракети

Дата: 07.11.2022 14:17

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
  1. Ви побачили повітряну ціль, наприклад крилату ракету чи дрон камікадзе шахед.
  2. Треба відкрити єППО на смартфоні, вибрати тип повітряної цілі, направити смартфон у напрямку руха цілі та натиснути велику червону кнопку.

Все. Фахівці ППО побачать відмітку на мапі, вона доповнить радіолокаційну інформацію і летаюча смерть буде збита.

ЧОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО?

Завдяки кривизні земної кулі всі локатори бачать низьковисотні повітряні цілі з короткої відстані. Тому крилаті ракети та бпла орків ховаються від ППО на малих висотах. Але побачити ракету чи дрон-вбивцю можемо ми, коли їх ще не бачать радари.

ЩО МИ РОБИТИМЕМО ЗА ДОПОМОГОЮ ЄППО?

Кожен може прийняти участь в побудуванні першої в Світі мережевої системи ППО, в якій будуть масово задіяні громадяни України.

Поставте додаток єППО на свій смартфон, за кілька секунд пройдіть авторизацію за допомогою Дії, натисніть “Тест” щоб переконатись, що все ок і будьте готові сповістити зенитників про побачену загрозу.

НАВІЩО ПОТРІБНА АВТОРИЗАЦІЯ В ДІЇ?

Щоб вороги та дурні не заважали зенітникам хибними цілями.

ЧИ ВІДОМА ЦЯ СИСТЕМА ВІЙСЬКОВИМ, ЧИ ПОТРІБНА ВОНА ЇМ?

Так, єППО зроблено з консультаціями фахівців ППО.

З самого початку розробка узгоджена з командуванням ОК “Південь” та старшими офіцерами Повітряних Сил ПвК “Південь”.

А КОЛИ БУДЕ ВЕРСІЯ ДЛЯ IOS?

Сьогодні був перший тест єППО для айфонів. Тест успішний. Сподіваємось iOS версія додатка скоро буде доступна всім.

Більш детально за посиланням