ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2022 09:52

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування! Це свято, яке об’єднує людей з активною життєвою позицією, які переймаються проблемами людей, які дбають про розквіт громади.

Висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність працівникам місцевого самоврядування, депутатам, членам виконавчого комітету — усім, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню принципів народовладдя та демократії.

Сьогодні, в умовах війни росії проти України, на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний стан територіальних громад та благополуччя їх мешканців.

У день професійного свята бажаю працівникам органів місцевого самоврядування берегти цю людську довіру та виправдовувати її у щоденній, такій відповідальній роботі.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.