Шановні мешканці села Трудове! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села!

Дата: 20.12.2022 11:38

Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі. Усі досягнення, якими багате село – це результат ваших щоденних зусиль, знань і талантів.

Від щирого серця бажаю вам всіх благ життя і радості душі, добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги, впевненості у завтрашньому дні. А ще, рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах. Нехай ваші домівки наповнять щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях! Хай доля буде прихильною до кожного з вас, хай надії і сподівання втіляться в досягнення ваших дітей та онуків!

Щиро вірю, що в наступному році День села ми святкуватимемо в мирній, вільній Україні! Зі святом!