ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ

Дата: 31.12.2022 22:26

Дорогі земляки! Підійшов до свого завершення 2022 рік - надскладний рік для нашої України і для кожного з нас. Щодня всі ми разом виборювали і виборюємо свободу для нашої Батьківщини. Ворог, хотів зламати нас, нашу віру та незалежність, але незважаючи ні на що, ми з мужністю вистояли, стали нездоланними та незламними.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мир та довгоочікувана Перемога, які ми продовжуємо виборювати заради щасливого життя наших дітей.

Нехай у Новому 2023 році у ваших домівках завжди лунає дитячий сміх, панують затишок та злагода, а ваша праця буде внеском в спільну Перемогу та розквіт нашої країни!

Бажаю вам міцного здоров’я, Божого благословення та мирного неба над нашою Україною!

Нехай в серці кожного з нас назавжди оселяться вдячність та шана всім нашим Героям, завдяки яким ми прокидаємося вранці з надією на світле майбутнє.

З Новим 2023 роком!