“ІНІЦІАТИВА “БЕЗ БАР`ЄРІВ” ЗАПУСКАЛАСЯ У МИРНІ ЧАСИ, ЩОБ УСУВАТИ БАР`ЄРИ І СТВОРЮВАТИ МОЖЛИВОСТІ, КОЛИ ЗРУЧНО Й КОМФОРТНО БУЛО БИ КОЖНОМУ Й КОЖНІЙ

Дата: 05.01.2023 14:42

Фото без описуФото без описуФото без опису

У воєнний час безбар’єрність не просто залишається у фокусі – вона набуває ще більшого значення. Це і питання безпеки. І повернення до звичного життя. І відновлення – не лише в контексті відбудови наших міст, але й відновлення людини: якщо простір навколо буде дружнім, а послуги доступними – ніхто не залишатиметься замкненим у своїй квартирі, у своєму світі, за бар’єром активного життя».

На цьому наголосила Олена Зеленська, зазначивши, що з початком повномасштабної війни проєкти у напрямі Безбар’єрність не призупинилися, навпаки – більшість із них розширилась, відповідаючи на нові виклики.

Підбиваючи підсумки за рік, перша леді згадала про нові розділи «Довідника безбар’єрності» (https://bf.in.ua), розділ «Дія. Безбар’єрність» на порталі державних послуг Дія (https://bf.diia.gov.ua), Альбом безбар’єрних рішень, проєкти ком’юніті «Бізнес без бар’єрів», гуманітарні ініціативи, зокрема з підтримки дитячих будинків сімейного типу, впровадження МКФ як національного класифікатора, оновлений ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» тощо.

Переходьте на сайт Офісу президента, щоб дізнатися більше про зроблене у напрямі Безбар’єрність bit.ly/3Cax0hQ

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree

#бізнесбезбарєрів