Сектор охорони здоров'я виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує
09.01.2023 року відбулась нарада на рівні заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Гац з сектором охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради, керівником Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради Романом Ольховським та заступником директора з економічних питань Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради Любов’ю Щербак.
На нараді були розглянуті організаційні питання щодо ефективного функціонування Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради та інші питання, що належать до сфери охорони здоров'я.
Сектор охорони здоров’я виконавчого
комітету Кілійської міської ради